Doprava a platba UrbanTrend.cz

Doprava

Česká pošta — balík do ruky
Vyhledáváme a inzerujeme nejvýhodnější nabídky produktů, na které se vztahuje doprava zdarma. Nemusíte se proto obávat poštovného ani u objednávek v nižší hodnotě. Zboží vám doručí státní podnik Česká pošta a to přímo do vaší schránky.

Doba dodání
Doba dodání je uvedena u každého produktu. U ostatního zboží je dodací doba individuálně uvedena u produktů podle dodavatele a období v roce (Vánoce, jiné svátky). Uváděné dny dodání jsou počítány vždy ode dne odeslání. Maximální doba dodání činí 60 pracovních dní od odeslání zásilky. Pokud zásilka není doručena v této lhůtě, zadejte si reklamaci, zboží Vám pošleme okamžitě znovu nebo vrátíme peníze.

Zásilka je doručena(uložena k vyzvednutí) zákazníkovi Českou poštou.

V případě poškození obalu trvejte na překontrolování obsahu zásilky s pracovníkem České pošty a sepište protokol.

V případě ztráty zásilky při přepravě zasíláme na své náklady zákazníkovi zboží nové, v tomto případě je potřeba počítat s prodloužením dodací lhůty.

Objednávky s hodnotou vyšší než 550 Kč mohou být celně projednány, vyměřené CLO a DPH zákazníkovi kompenzujeme dle těchto podmínek. Pravděpodobnost celního projednání u objednávek do hodnoty 1500 Kč je z naší zkušenosti méně než 0,1%.

Platba

Platba bankovním převodem (platba předem)

Jak uhranit objednávku při platbě předem
Po přijetí objednávky vám zašleme potvrzovací email se shrnutím objednaného zboží, kde si můžete zkontrolovat vaše doručovací údaje. V tomto emailu také naleznete pokyny k platbě. Číslo objednávky je variabilním symbolem pro platbu a na základě variabilního symbolu dochází k automatickému párování plateb v našem systému, snažte se prosím uvést do variabilního symbolu (VS) správné číslo objednávky. Také je nutné uvést do poznámky Vaše jméno.

Po přijetí platby na náš účet dojde k expedici vaší objednávky. Číslo účtu a důležité pokyny pro platbu naleznete níže:

Číslo bankovního účtu: 22442299/2010 (FIO banka)
IBAN: CZ2720100000000022442299
BIC: FIOBCZPPXXX
Variabilní symbol: Číslo vaší objednávky